יום שישי, 27 באוגוסט 2010

מסיכת הבוץ של סבון של פעם

אחרי שימוש של שבועיים (מה-15/8) אני יכולה לומר חד משמעית שזו אחלה מסיכה.
נתחיל מהנתונים היבשים - המסיכה מגיעה בצנצנת זכוכית מקסימה, הכמות היא 200 גר', המחיר (נכון ליום הקניה) הוא 86 ש"ח. 
התמונה מהאתר האמריקאי של סבון של פעם - sabonnyc.com

ראשית אתחיל ואומר שהמסיכה הזו שווה לדעתי כל שקל ששולם עליה. הכמות הזו יכולה להספיק להרבה מאוד זמן, לדעתי קרוב לשנה בשימוש של פעם בחמישה ימים. מעבר לכך הפעולה של המסיכה מצויינת.
טרם קניית המסיכה עשיתי חיפושים באינטרנט מכאן ועד להודעה חדשה - החל בביקורות (בעברית לא מצאתי אף לא אחת, אבל באנגלית מצאתי משהו כמו חמש ביקורות - כולן חיוביות) ועד לרכיבים (אין שמן מינרלי, למי שתוהה).

קודם - רשימת הרכיבים (מהאתר הישראלי והלא ממש מעודכן (נכון להיום) של סבון - sabon.co.il):
הפעילות של המסיכה היא כמו שואב אבק לנקבוביות. זו הדרך הטובה ביות להגדיר אותה. שוטפים פנים, שמים את המסיכה על עור לח, משאירים לכ-20 דק', שוטפים את המסיכה במים ואז שוטפים פנים שוב עם סבון. 
כ-5 דקות מהנחת המסיכה על הפנים היא מעקצצת, אבל לדעתי זה תמיד סימן טוב. אם זה מעקצץ אז זה פועל. כעבור 10-15 דקות כבר מופיעים גושים קטנים (לפחות ככה היה לי בשימוש הראשון) - מה שהמסיכה הוציאה מהנקבוביות. אחרי שראיתי את זה התאהבתי. מסיכה שמנקה ככה את הנקבוביות בלי לפשוט לי (ולחשבון הבנק שלי) את העור היא מסיכה נהדרת!

רק הערה קטנה: כשמדובר בעור רגיל/מעורב/שמן פעם-פעמיים בשבוע יהיו בסדר גמור. לעור יבש עדיף להשתמש פחות (אם בכלל) כי המסיכה הזו מייבשת את העור.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה