יום רביעי, 6 באוגוסט 2014

עשו לי את החודש - יולי 2014

לא כתבתי פה כבר 8 חודשים וקצת מוזר לי לחזור לזה, אבל מצד שני, אם לא אנסה, איך אחזור לכתוב? :)
תכננתי לחזור לכתיבה עוד לפני כן, אבל התחיל מבצע "צוק איתן", ולמי יש רצון לכתוב במצב הזה? עכשיו, כשהרוחות קצת נרגעו ורואים את סופו של המבצע הזה, אולי הגיע הזמן לשבת, לנשום ולנקות קצת את הראש.

חשבתי על זה והגעתי למסקנה שהדרך הטובה ביותר לחזור לכתיבה היא עם פוסט של מוצרים שהיו מוצלחים ואהובים במיוחד בחודש הקודם. כבר כתבתי פוסט בדגנון, אבל אני לא מצליחה להתמיד ב"פינות" כאלה בבלוג.
בכל מקרה, בואו נתחיל :)

דווקא חודש יולי לא היה עמוס במוצרים שהתמדתי איתם כל החודש, והיה גיוון די גדול ברוב המוצרים, ובכל זאת היה זוג מוצרים שלבי נתון להם.

בגזרת טיפוח השיער, יש מוצר אחד שמסוף נובמבר לא זזתי ממנו, והוא סרום קרטין של קשמיר. המוצר הזה הפך להיות אצלי מוצר חובה בסידור השיער בבוקר. מעבר לזה שהוא מסדר ומרסן לי את השיער והשוונצים, יש לו גם ריח מעלף. אני לא בטוחה שיכול להיות יותר טוב מזה. כרגע אני בבקבוק השלישי שלי של הסרום, ויש לי עוד אחד במגירה, למקרה שיגמר פתאום :)
כמובן שהסרום הוא רק השלב הראשון בתהליך, ואני מוסיפה אליו מוצרי טיפוח שיער נוספים כמו למשל הגלייז של פול מיטשל. עם כמות מוצרי השיער שאני משתמשת בהם לאחרונה, ככל הנראה אצטרך לכתוב פוסט שלם שיוקדש לשגרת טפוח השיער.


הקיץ שגרת האיפור שלי מאוד הצטמצמה. חם לי, לח לי, דביק לי ואני רוצה לישון עוד 10 דקות (לפחות :)). התוצאה היא שאני לא משקיעה בצלליות אלא מצמצמת את עצמי למייקאפ, קונסילר, פודרה, סומק, מסקרה ושפתון.
אחד הסמקים האהובים עליי ביותר לאחרונה הוא Stereo Rose של מאק, שיצא במהדורה מוגבלת (בפעם השניה) סביב מרץ, בקולקציית Fantasy of Flowers. מדובר ב-MSF ורדרד/אפרסקי שימרי, שפשוט נותן מראה בריא לפנים. אני נוטה לשלב אותו עם סומק נוסף, כדי לא להעמיס שימר יותר מדי, אבל כמעט בכל איפור שאני עושה מאז שהוא נקנה הוא שותף פעיל.


בסווטץ' הוא נראה נורא נוצץ ומוזהב, בפועל הוא נותן ברק קל וגוון אפרסקי. אחד השילובים האהובים עליי הוא שילוב בין Stereo Rose לבין הסומק Fleur Power, גם הוא של מאק.
זה היה המוצר השני והאחרון שעשה לי את חודש יולי לקצת יותר נסבל. כמובן שהיו עוד מוצרים אהובים שהשתמשתי בהם, אבל אלה היו הראשונים במעלה ;)

אילו מוצרים עשו לכן את החודש?

4 תגובות:

 1. כמה עולה הסרום?איפה קונים?

  השבמחק
  תשובות
  1. את הסרום אפשר למצוא בחנויות למוצרי שיער - אני אישית קניתי אותו בפעם הראשונה בחנות למוצרי שיער בדיזנגוף סנטר (המרכז לצרכי מספרה) ושם הוא עלה 100 ש"ח. אחרי זה הזמנתי את זה כחלק מהזמנה גדולה שעשיתי של מוצרי שיער באתר 2hair.co.il, ושם מחירו 80 ש"ח, אבל אם ההזמנה בפחות מ-300 ש"ח אז יש דמי משלוח של 20 ש"ח, כך שזה יוצא אותו הדבר.

   מחק
 2. ברוכה השבה, כיף שאת כאן!
  הסומק מעלף וממש סיקרנת אותי לגבי הסרום. היכן ניתן להשיגו?

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה :)
   את הסרום אפשר למצוא בחנויות למוצרי שיער. אני קניתי אותו פעם אחת בחנות למוצרי שיער בדיזנגוף סנטר (המרכז לצרכי מספרה) ופעם נוספת (שבה הזמנתי עוד 3 בקבוקים) באתר 2hair.co.il. מחירו יוצא סביב ה-80-100 ש"ח (תלוי בדמי משלוח ובמקום בו קונים).

   מחק